KONTAKTID

Kontaktid

Aadress: Tallinn, Maneeži 7-2
Email: info@bya.ee

Kuidas meid leida:

Saatmine ja maksmine

Tellimuse vormistamine

Toote tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks sisestage vajalikud andmed ja valige toodete mugav kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab turvaliselt tasuda pangaülekandega väljaspool veebipoodi.
Maksmine toimub veebipoe välisel turvalises keskkonnas – pangaülekande tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal pole juurdepääsu kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele. Leping loetakse sõlmituks hetkest, mil summa jõuab veebipoe arvelduskontole.
Veebipoe omanik vastutab isikuandmete töötlemise eest ja edastab maksete tegemiseks vajalikud andmed volitatud töötlejale.
Kui tellitud toodet ei saa tarnida selle puudumise tõttu laos või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat ja lepitakse kokku sobiv alternatiiv.

Kohaletoimetamine

Tooted saadetakse Eesti piires.
Toote saamiseks on ostjal mitu võimalust: DPD pakiautomaadid või võimalus ise kaup kätte saada.
Toote saatmiskulud kannab ostja, vastav teave hinnast kuvatakse valitud saatmisviisi kõrval.
Eestisisesed saadetised jõuavad tavaliselt ostja poolt määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul pärast müügilepingu jõustumist.

Õigus tehingust taganeda

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus loobuda internetipoes sõlmitud lepingust 14 päeva jooksul.
OLULINE! Sõltuvalt toodetest võib ostjal mitte olla taganemisõigust, vastavad tooted ja teenused tuleb sel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse §53 lõike 4 loetletud tingimustele.
14-päevase taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud toodet kasutada muul viisil kui on vajalik toote olemuse, omaduste ja toimimise tutvumiseks nii, nagu see on lubatud toote testimiseks füüsilises poes.
Kui toodet on kasutatud muul otstarbel kui vajalik toote olemuse, omaduste ja toimimise hindamiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on internetipoel õigus vähendada tagastatavat summat vastavalt toote väärtuse vähenemisele.
Toote tagastamiseks tuleb ettevõttele teada anda, saates kiri e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Scroll to Top